راهنمای خرید

شکل یک تصویر

این راهنمای خرید آخرین بار در تاریخ 13 خرداد سال 1399به روز شد.

1. وب سایت ما

آدرس وب سایت اصلی : http://ecademy.com

2. ثبت حساب

برای خرید هر دوره یا عضویت در مرکز ما ، مشتریان / یادگیرندگان ابتدا باید با ارائه اطلاعات زیر با یک حساب شخصی ثبت نام کنند:

  1. نام کاربری (ضروری)
  2. آدرس ایمیل (ضروری)
  3. رمز عبور (لازم)

3. داده هایی که به ما ارائه می دهید

بسته به نحوه استفاده از خدمات ، ممکن است ما داده های مختلفی را از یا درباره شما جمع آوری کنیم. در زیر چند مثال برای کمک به شما در درک بهتر داده های جمع آوری شده ما وجود دارد

4. چگونه می توانیم درباره شما اطلاعات بدست آوریم

ما برای جمع آوری داده های ذکر شده در بالا از ابزارهایی مانند کوکی ها ، چراغهای وب ، خدمات تحلیلی و ارائه دهندگان تبلیغات استفاده می کنیم. برخی از این ابزارها امکان انصراف از جمع آوری داده ها را به شما ارائه می دهند.

5. برای آنچه ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم

  1. در پاسخ به سوالات و نگرانی های شما؛
  2. ارسال پیام های اداری و اطلاعاتی ، از جمله پیام های مربیان و دستیاران تدریس ، اعلان های مربوط به تغییرات سرویس ما و به روزرسانی های توافق نامه های ما.
  3. ارسال اطلاعیه های فشار به دستگاه بی سیم خود را برای ارائه به روزرسانی ها و پیام های مرتبط دیگر (که می توانید از صفحه “گزینه ها” یا “تنظیمات” برنامه تلفن همراه مدیریت کنید).

6. گزینه های شما در مورد استفاده از داده های شما

می توانید داده های خاصی را به ما ارائه ندهید ، اما ممکن است نتوانید از ویژگی های خاصی از خدمات استفاده کنید.

  • برای متوقف کردن دریافت ارتباطات تبلیغاتی از ما ، می توانید با استفاده از مکانیسم لغو اشتراک در تبلیغات تبلیغاتی که دریافت می کنید یا با تغییر تنظیمات برگزیده ایمیل در حساب کاربری خود ، انصراف دهید. توجه داشته باشید که بدون در نظر گرفتن تنظیمات ارجحیت ایمیل شما ، ما پیامهای معامله ای و ارتباطی راجع به خدمات از جمله تأییدیه های اداری ، تأیید سفارش ، به روزرسانی های مهم در مورد سرویس ها و اعلامیه های مربوط به خط مشی های ما برای شما ارسال خواهیم کرد.
  • مرورگر یا دستگاه مورد استفاده شما ممکن است به شما امکان دهد کوکی ها و انواع دیگر ذخیره داده محلی را کنترل کنید. دستگاه بی سیم شما همچنین ممکن است به شما امکان دهد که مکان یا سایر داده ها را جمع آوری و به اشتراک بگذارید کنترل کنید. می توانید LSO های Adobe را از طریق پنل تنظیمات ذخیره وب سایت خود مدیریت کنید.
  • برای به دست آوردن اطلاعات و کنترل کوکی های مورد استفاده برای تبلیغات اختصاصی از شرکت های شرکت کننده ، به صفحات امتناع مصرف کننده برای طرح تبلیغات شبکه و اتحاد تبلیغات دیجیتالی مراجعه کنید ، یا اگر در اتحادیه اروپا قرار دارید ، به سایت گزینه های آنلاین خود مراجعه کنید. برای انصراف از تبلیغات نمایش Google یا شخصی سازی تبلیغات Google Display Network ، به صفحه تنظیمات تبلیغات Google مراجعه کنید. برای انصراف از تبلیغات هدفمند Taboola ، به لینک انتخاب کردن در خط مشی کوکی آنها مراجعه کنید.
  • برای به روزرسانی داده هایی که مستقیماً ارائه می دهید ، وارد حساب خود شوید و در هر زمان حساب خود را به روز کنید.

ما داده های مشخصی را مستقیماً از شما جمع می کنیم ، مانند اطلاعاتی که خودتان وارد می کنید ، داده هایی درباره شرکت شما در دوره ها و داده هایی از سیستم عامل های شخص ثالث که با eCademy به آنها وصل می شوید. ما همچنین برخی از داده ها را بطور خودکار مانند اطلاعات مربوط به دستگاه شما و اینکه چه بخش هایی از خدمات ما با آنها تعامل دارید یا زمان استفاده را صرف می کنید جمع می کنیم.

7. خط مشی ما در مورد کودکان

ما منافع حریم خصوصی کودکان را می شناسیم و والدین و سرپرستان را ترغیب می کنند تا در فعالیت ها و علاقه های آنلاین فرزندانشان نقش فعالی داشته باشند. کودکان زیر 13 سال یا زیر 16 سال در منطقه اقتصادی اروپا نباید از خدمات استفاده کنند. اگر یاد بگیریم که داده های شخصی را از کودکی زیر این سنین جمع آوری کرده ایم ، اقدامات منطقی را برای حذف آن انجام خواهیم داد.